Nadstandartní bydlení za příznivou cenu

Zimní sezóna: leden - březen 34.000,- Kč /týden (v sezóně se pronajímá chalupa minimálně na celý týden) 

Letní sezóna: červenec - srpen  34.000,- Kč /týden (v sezóně se pronajímá chalupa minimálně na celý týden)

Silvestrovský a vánoční týden: 50.000,- Kč/týden (v Silvestrovském a vánočním týdnu se pronajímá chalupa minimálně na celý týden)

Období mimo sezónu: 34.000,- Kč/týden 

Mimo sezónu se pronajímá chalupa minimálně na dvě noci za cenu 6.600,- Kč (noc/chalupa), od tří nocí a více za cenu 5.600,- Kč (noc/chalupa). Za každou osobu nad 10 příplatek 200,- Kč/noc (maximální počet je 14 osob).

K této ceně se připočítává lázeňský poplatek ve výši 20,- Kč/noc za každou dospělou osobu nad 18 let (dále jen poplatky). Ceny se rozumí včetně DPH.

Cena obsahuje ubytování, úklid, praní ložního prádla a spotřebovanou energii, včetně provozu sauny. V případě neobvyklého navýšení spotřebované energie, může být tato doúčtována. K dispozici jsou ručníky, osušky, prostěradla do sauny, kuchyňské utěrky, prostředky na mytí nádobí. V ceně není zahrnuto použití sauny, které je zpoplatněno 200,-Kč/hodina provozu, 1 cyklus saunování (1 hodina zahřívání sauny, 1 hodina saunování) tedy činí 400,- Kč.

Uvedené ceny jsou vždy za celou chalupu a týden (7 nocí). V sezóně se pronajímá chalupa minimálně na celý týden, a to od pátku do pátku. Mimo sezónu jsou možné po domluvě i víkendové pobyty, nejméně však na dvě noci. 

Nástup je možný v pátek po 16. hodině, chalupu musíte opustit do 10. hodiny v den odjezdu.

Při objednání pobytu je nutné vyplnit přihlášku, ve které se uvede termín pobytu, počet a jména osob, jejich datum narození a trvalé bydliště. U jedné osoby též číslo občanského průkazu kontaktní údaje. Pro rezervaci termínu je důležité zaplatit zálohu 50 % z celkové částky za ubytování převodem na účet, aby mohl být termín zarezervován. Dokud není záloha připsána na náš účet, vedeme termín jako volný. Zbývající částku, včetně poplatků, je nutné uhradit převodem na účet do 14 dní před nástupem na pobyt. Při nástupu na pobyt jsou ubytovaní vázáni ubytovacím řádem, se kterým jsou povinni se předem seznámit. Ubytovací řád tvoří součást smlouvy o ubytování. Smlouva je uzavřena mezi ubytovatelem a zákazníkem v okamžiku připsání zálohové částky na účet ubytovatele, pokud není dojednáno jinak. 

Záloha je automaticky vrácena v případě, že zájemce o ubytování pobyt odřekne minimálně 30 dní před nástupem. V případě, že by došlo ke stornování v době kratší než 30 dní, bude záloha vrácena pouze v případě, že se podaří obsadit stornovaný termín jiným zájemcem. Veškeré platby se hradí na účet, který Vám bude sdělen emailem. Při platbě uvádějte vždy variabilní symbol, který se skládá z data nástupu na pobyt (den/měsíc/rok). (Pokud je den nástupu např. 1.1.2018, uvede se VS: 01012018). Platbu provádějte z jednoho účtu zákazníka, který objednává ubytování, nikoli po částech z účtů jednotlivých hostů.

Těšíme se na vaši návštěvu

Roubenka Polubný, Horní Polubný č.p. 945 , Kořenov, 468 50 
GPS: 50.7733578N, 15.3444731E